W TWOIM MIEŚCIE

PRELEKCJE

Uwielbiamy długie dyskusje na temat podróżowania. Lubimy dzielić się naszymi historiami, a nasze dyski mamy przepełnione zdjęciami zorzy oraz wspomnieniami z naszych wypraw.

SLIDESHOW

Jak Polska długa i szeroka ludzie uwielbiają spotykać się w pubach, klubach czy domach kultury, aby posłuchać historii z dalekiego świata. Naszą najczęstszą prezentacją jest opowieść o zorzy polarnej i tym co robimy na dalekiej Północy. Odkąd pojawiły się bezpośrednie loty do Tromso każdego roku przybywa turystów z Polski, a wiele osób chce zagłębić temat zorzy polarnej, dowiedzieć się czegoś więcej co można robić w Norwegii. Jesteśmy otwarci na każde zaproszenie i w miarę możliwości chętnie przyjeżdżamy opowiadać.

LEKCJE W SZKOŁACH

Z doświadczenia wiemy, że najmłodsi słuchacze zadają najprostsze i zarazem najtrudniejsze pytania. Prowadziliśmy szereg lekcji na temat pracy polskich misjonarzy na Madagaskarze w ramach akcji “Makulatura na misje”. Chętnie podejmiemy się kolejnych wyzwań, wiemy jak bardzo zafascynowane światem są najmłodsi i staramy się w przystępny sposób opowiadać nowemu pokoleniu podróżników o Arktyce czy tak odległych krajach jak Papua Nowa Gwinea.

chcesz posłuchać naszych historii?